wtorek, 20 marca 2012

Rozdział 13


Od tamtego wieczoru minął tydzień. Przez cały ten okres nie widzieliśmy ani Harry'ego , ani Marie . Melike z dnia na dzień coraz bardziej poprawiało się samopoczucie, jednak ciągle nie była tą samą dziewczyną, przed dowiedzeniem się prawdy . Codziennie wymyślaliśmy z przyjaciółmi coraz to nowsze rozrywki , mające na celu zajać jej myśli , rozweselić ją. Ale nawet jeśli udawało nam się, to po 5 minutach uśmiech z jej twarzy znikał . Najbardziej wolała czas spędzać w pokoju , oddając się rozmyślaniu . A ja byłem w kropce .
Otóż, nie powiedziałem jej nadal o wydarzeniach z tamtego wieczoru . Mówiąc, ze nie pamiętam , skłamałem . Pamiętałem doskonale , jednak bałem się to ujawnić. Bałem się , jak zareaguje na tą wiadomosć. czy pomyśli , że mogłem wykorzystać to, że była pod wpływem alkoholu? Albo, co gorsze, odwzajemniała to tylko dlatego, że nie umiała myśleć racjonalnie ? Z drugiej jednak strony byłem bardzo ciekaw tej odpowiedzi . Mimo wszystko łudziłem się , że to nie tylko wpływ alkoholu . Od tamtego czasu uważnie ją obserwowałem, szukałem choćby najmniejszych sygnałów, które świadczyłyby o tym, że i ja nie jestem jej obojętny. Niestety, oprócz paru ciekawskich spojrzeć, które zaraz spuszczała , gdy przenosiłem na nią wzork, nie dostrzegłem niczego.
Traktowała mnie tak samo jak Niall , Liama i Louisa .
- Melike ! - zawołała ją do salonu Martellie . Brunetka pojawiła się chwilę potem , z obojętnym wyrazem twarzy.
- Co dzisiaj chcesz robić ? Kino, plaża , lunapark, skatepark.. - wyliczanka zdawała się nie mieć końca .
Dziewczyna cieżko westchnęła i spuściła wzrok .
- Słuchajcie .. naprawdę doceniam to, co dla mnie robicie , ale teraz najbardziej potrzebny mi spokój . - powiedziała . - wasza obecność- podeszła do Marty i ją przytuliła - i dobry film . Najlepiej horror bądź komedia. I czekolada. Dużo czekolady . Tylko na tyle mam jak na razie ochotę . - uśmiechnęła się lekko .
Wszyscy od razu jej posłuchaliśmy. W chwilę potem siedzieliśmy już na kanapie i fotelach, oglądając American Pie . Stolik przed nami az uginął się pod ciężarem słodyczy .
Jednak bardziej od puszczonego filmu moją uwagę pochłaniał widok dziewczyny.
Leżała na sofie , trzymając głowę na kolanach przyjaciółki. Wyglądała tak słodko. Niewinnie . Krucho . Miałem ochotę podejsć do niej i przytulić . Zamknać w ramionach . Ocgronić przed całym światem .
Z myśli wyrwał mnie dzwonek do drzwi , który powtórzył się jeszcze parę razy .
- Jasne . Oczywiście , że otworzę . - mruknąłem zirytowany , widząc że nikt nie miał zamiaru się ruszyć .
Podszedłem do drzwi , otworzyłem je i zamarłem .
- Przyszedłem porozmawiać z Malike . - powiedział Harry .
Odwróciłem się szybko rozglądając, czy nikt nie wyszedł na mną .
- To nie najlepszy pomysł - powiedziałem cicho, ale stanowczo .
- Muszę . Wpuść mnie .
- To nie jest dobry moment. Chociaż w sumie .. to żaden nie jest .
- Zayn . Wpuść go .
Spojrzałem za siebie . melike stała z pochmurną , acz zdecydowaną i zacietą miną . Spojrzała tylko na Stylesa i gestem zakazała mu , aby poszedł za nią .

*            * *

  Gdy tylko weszliśmy do mojego pokoju, od razu podeszłam do okna . Wolałam nie patrzyć na niego i tym samym uniknąć zmniejszenia zapasów wody w moim organiźmie .
- Czego chcesz ? - warknęłam , próbując nadać barwie swojego głosu ostrzejszą nutę . Wbrew temu , co myślałam, przyszło mi to bez komplikacji . Jego widok budził we mnie jedynie złosć , a nie przyspieszone bicie serca.
- Przyszedłem przeprosić ..
Odpowiedziałam mu milczeniem .
- Żałuję . Bardzo żałuję tego, co zrobiłem . Ale naprawdę cię kochałem . Albo.. myślałem że kocham .
Słuchałam go, próbując oddychać spokojnie i nie wybuchnąć .
- Ale gdy poznałem bliżej Marie .. To było silniejsze ode mnie , silniejsze od nas. To było prawdziwe uczucie. Niestety , za późno to zrozumiałem .
Odwróciłam się i spojrzałam na niego. Był zmieszany .
- Chciałem powiedzieć ci od razu prawdę, ale bałem się twojej reakcji . W koncu Marie jest twoją przyjaciółką .
Marie . Na dźwięk jej imienia musiałam sie bardzo postrać, zeby powstrzymać wzbierajace się pod powiekami łzy.
-Na początku nawet nie chciała słyszeć o tym , żebyśmy byli razem . Jednak tak jak mówiłem , to było silnieszje od nas . I .. stało się . Marie bardzo się bała tego, co będzie, jak się dowiesz . Nie powiedzieliśmy ci właśnie ze wzgęlu na łączącą was dwie więź ...
-   Harry . - przerwałam mu . nie chciałam dłużej słuchać, jak to moja była przyjaciółka 'nie chciała '  - Gdyby naprawdę tak jej na mnie zależało, to wcale by do tego nie doszło .
- Nie mów tak .. ona cię kocha . nawet nie wiesz , co teraz przeżywa , myślać że ..
- Co ONA przeżywa ?! A co ja przeżyłam ?! - nie wytrzymałam i podniosłam głos o parę tonów .
- proszę cię , uspokój się .. - harry próbował złapać mnie za ramiona , jednak szybko odszkoczyłam.
- Co ty w ogóle możesz wiedzieć o .. ?!
- Przestań ! - i on podniósł głos . - wiesz, jak to jest, gdy człowiek naprawdę sie zakocha ?!
Zapadła cisza. Nie umiałam ubrać słów w zdania . Emocje we mnie buzowały .
- Chyba nie wiesz . - kontynuował, już spokojniejszym głosem . - jestem pewny , że nie kochałaś mnie prawdziwie. I nawet nie próbuj zaprzeczać . czułem to tak dobrze, jak to , co czuję do Marię .
- Tak więc czemu, czując to , nie powiedziałeś mi prawdy od razu ? - zapytałam spokojnie. Aż sama sie zdziwiłam tonem mojego głosu , biorąc pod uwagę, ze w głebi duszy miałam ochotę wrzeszczeć .
Teraz to on się nie odezwał .
- Ale masz rację .. - ciągnęłam . - Nie kochałam cię . I sama nie wiem , jak to wszytsko się stało . Że byliśmy ze sobą , skoro ... I właśnie przez wzgląd na to, że cię nie kochałam , wybaczam ci . Ale nie mogę nadal pogodzić się z tym , że przyjaciółka mnie zdradziła. JĄ kochałam. - przymknęłam oczy . - Dlatego też, dajcie mi jeszcze parę dni . Potem niech się dzieje , co chce. A teraz .. proszę cię , wyjdź . - odwróciłam się od niego .
Po cichym trzasku zamykających sie drzwi poznałam , że posłuchał mnie. Wtedy też dałam upust moim uczuciom i łzom , zbieranych przez całą to rozmowę. Zaczęłam cicho płakać .

*             * *

Gdy tylko Harry zniknął z naszego mieszkania , zmartwiony wszedłem do pokoju Melike . A było już tak dobrze. Coraz lepiej . Miałem nadzieję , ze swoją nagłą wizytą nie wprowadził większego zamętu .
Brunatka stała przy oknie . Po drżeniu jej ramion poznałem , że płacze .
Podszedłem i przytuliłem ją od tyłu .
- Cokolwiek, co powiedział Harry , nie powinnaś się tym przejmować . - zacząłem miękko , głaszcząc ją po głowie .
- powiedział .. prawdę . Wyjaśnił wszystko. Mimo wszystko, dobrze , że się tu zjawił. - powiedziała , cicho wzdychajac .
- Ale jednak sprawił , że znowu płaczesz .
- Tak . - odwróciła się i spojrzała na mnie . - Ale  cieszę sie, ze mi to powiedział . Nie mogę się jedynie pogodzić z utratą przyjaciółki . Ale to już nie ważne . On miał rację . - uśmiechnęła się , ocierając łzy ze swoich policzków .
- Z czym miał rację ? - byłem zdziwiony jej słowami .
- Że z prawdziwą miłością się nie wygra . - spojrzała mi w oczy . Przestała płakać.
- A to znaczy .. ? - zapytałem z coraz bardziej bijącym sercem .
- To znaczy , że nie mogę wieć do nich wiecznie o to żalu . To znaczy , że postanowiłam im wybaczyć .
Poczułem się , jakby ktoś wylał mi na głowę wiadro zimnej wody . Spodziewałem się .. miałem nadzieję  na inną odpowiedź .
- Spróbuję też tak się już nie smucić . Widzę wasze starania . - westchnęła - Wiem , że będzie cieżko , ale postanowiłam, że ..
- Pamiętaj .. - przytuliłem ją mocno . - Ze zawsze będziesz mogła na mnie liczyć .
- Wiem . - wtuliła się we mnie . - dziękuję . Dziękuję ci , że jesteś moim przyjacielem .
Zacisnąłem mocno powieki . Nie . Nie chciałem słyszeć ostatnich słów .


_______________________________
Witam was ! wiem , ze czekaliście długoo , ale no:< zero weny . mam nadzieję że się podoba, chociaż czuję , że zjechałam po całości i jest coraz gorzej :(
jak widzicie , tam ----------> jest 'sonda' :) jeżeli czytasz moje opowiadanie, kliknij 'tak'. Bardzo bym chciała wiedzieć ile was jest . aaaa . i skomentować też byście mogli :) bo widzę, że większosc komentuje tylko wtedy , gdy poproszę :(

55 komentarzy:

 1. och. nareszcie nowy rozdział :) wczoraj zastanawiałam się czy nie zawiesiłaś opowiadania ale na szczęście nie. A co do rozdziału to jest świetny. Taki leciutki i szybko się go czyta ;)
  [chat-with-someone-you-know.blogspot.com]
  [tell-me-a-lie-tonight.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 2. Co Ty mi za kity wciskałaś, że jest do dupy?! Nie jest! ♥ Na serio. Nie mówię tego, żeby Cię pocieszyć. Rozdział naprawdę bardzo mi się podoba. Moim zdaniem świetnie Ci wyszedł ;)
  A teraz przejdę do treści :D Co prawda Harry zachował się okropnie ukrywając jego związek z Marie, ale podczas rozmowy z Melike miał rację... Człowiek robi różne głupie rzeczy, gdy naprawdę się zakocha. Dobrze, że Melike postanowiła wybaczyć Harry'emu i Marie :) Chociaż przypuszczam, że mimo to, może być jej ciężko, kiedy znowu spotka się z przyjaciółką.
  Co do tej końcówki to wątpiłam, że Melike wyzna Zayn'owi, że go kocha, bo nawet jeśli większe uczucie już się w niej narodziło, to chyba sama nie jest jeszcze tego świadoma. No ale mimo tego przyznam, że miałam w sobie malutką nadzieję, że jednak wyjdzie już z tego coś więcej ;)
  Teraz nie współczuję już Melike, tylko raczej Zayn'owi :< Biedny zakochał się, a ona tego nie dostrzega... On się tak stara, a ona ma go za przyjaciela. Pewnie Zayn też bardzo przez to cierpi. Ehh...
  Podsumowując: rozdział prześwietny! :D Mam nadzieję, że na następny nie będziemy musieli tyle czekać, bo chcę go jak najszybciej przeczytać ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. zjehcałaś? boże dziewczyno czekałam na to, teraz tylko czekać az zayn jej wyzna to co czuje !! chce wiecej no nie moge jaram sie tym ze jest nowy rozdział !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  @Karolina7902

  OdpowiedzUsuń
 4. @i_need_shoes20 marca 2012 08:58

  nareszcie doczekałam się rozdziału ;)
  ja wgl nie rozumiem Harrego, jak on mógł mówić Melike że ją kocha , mimo że tak nie było ?! mam nadzieję że Melike znajdzie pocieszenie u Zayna i dostrzeże w końcu uczucia jakimi darzy ją Zayn :)

  czekam na następny rozdział ;**

  OdpowiedzUsuń
 5. Super odcinek :D Pisz szybko nexta, chcę wiedzieć co się wydarzy ! (: i zapraszam do mnie between-two-boys.blog.onet.pl (:
  ~ I_Love_Harry_

  OdpowiedzUsuń
 6. nareszczie doczekałam się rozdziału heh :D
  normalnie siedziałam jak na szpilkach czytając rozdział. Po co On tutaj przyszedł? nikt go o to nie prosił ! hhaha xdale na serio to Zayn jest dla niej taki kochany i w dodatku taki w niej zakochany a Ona nic sobie z tego nie robi... smuciam..
  CZEKAM NA NN ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne!! Szczególnie, postawa Zayn'a :)

  OdpowiedzUsuń
 8. aaaa dziewczyno co ty gaadasz nie masz weny?? To jest swietne..prosze prosze prosze...o wiecej ;D xx

  OdpowiedzUsuń
 9. Taaaakkk! Nareszcie nowy rozdział! ZAJEBISTY jest (z reszta takk jak się spodziewałam) ;)) Kocham Cię i to twoje opowiadanie! Hahahahaa.. kiedy Next?! Już czekam z niecierpliwością ..
  Mam nadzieję, że nasza bohaterka będzie z Zaynem, bo strasznie chłopak cierpi :(
  Kolejny rozdział dodaj szybciutko, bo chyba umrę z ciekawości ♥

  jak będziesz miała chwilkę to wpadnij też do mnie:http://alexx-the-future-starts-today.blogspot.com/

  pozdrawiam cię gorąco - @AlexxAllleeexx

  OdpowiedzUsuń
 10. aaaaaaa kurde cudo *.* nie zjechałaś , wręcz przeciwnie bo bardzo mi się podoba :D kurcze no oby ona była z Zaynem bo nie wytrzymam albo niech da mu jakieś znaki no <3 haha
  @Pauljnaa

  OdpowiedzUsuń
 11. Ahh, naprawde szkoda mi Zayna :( Ale Melike tego nie widzi, albo nie chce zobaczyc ... Skoro nie kochala Styles'a to nie powinna miec przez niego zlamanego serca :D Chyba, ze przez Marie ... byla dla niej jak siostra ... Ale podziwiam Hazze za odwage, za to, ze przyszedl :) Ciesze sie, ze to zrobil :D W jakis sposob, ulzyl i Melike i sobie i moze Marie :) A Zayn tak sie stara ... Mam nadzieje, ze w koncu doceni jego starania :)

  OdpowiedzUsuń
 12. jest świetny !!! z niecierpliwością czekam na następny ! :) x

  OdpowiedzUsuń
 13. Co? Nie! Oni i tak mają być razem, rozumiesz? ;D Czekam z niecierpliwością na kojejny ;* <3
  I_LoveZayn_1D

  OdpowiedzUsuń
 14. O :D Zayn naprawdę się zakochał i mam nadzieję, że wkrótce dziewczyna odwzajemni jego uczucia. Może to i dobrze, że wybaczyła swojej przyjaciółce i byłemu chłopakowi? Świetny rozdział. [help-me-see] [beats-for-you]

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny blog, świetnie piszesz, naprawdę. Pisz szybko nowy, błaagam :)x

  OdpowiedzUsuń
 16. cudny! *_____* tyle na niego czekałam, ale opłacało się. bardzo mi się podoba. ; ) mam nadzieję, że kolejny dodasz szybciej.
  informuj mnie na twitterze - @underneaths

  OdpowiedzUsuń
 17. no to tak, w końcu dodałaś xd ! świetny jak zawsze. troche Zayn'a szkoda, ale cóż. zobaczymy co będzie dalej ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Jest boski już nie mogę się doczekać następnego!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Aaaaa! Wreszcie wstawiłaś ^^
  Kurczę, tak kocham tę historię! Szkoda mi trochę Zayna jednak.. Ale weź.. Niech w końcu ona do niego cos poczuje, więcej niż "przyjaźń" ^^

  OdpowiedzUsuń
 20. No w końcu nowy. Bardzo się cieszę że w końcu wena cię dopadła i napisałaś tak świetny rozdział ♥ Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę że dalej kontynuujesz to opowiadanie,bo wiem że chciałaś z nim skończyć ;D Rozdział jest cudowny *_________________* Matko czekam aż Melike zrozumie że Zayn ją kocha ♥ Genialna jesteś!. Czekam na nowy...

  OdpowiedzUsuń
 21. Nareszcie nowy ! Już myślałam , że nigdy nie dodasz.
  Strasznie podoba mi się twoje opowiadanie jest jednym z moich ulubionych , a takich mam mało . Pozdrawiam i czekam na następy <3

  @Soonialoes1D

  OdpowiedzUsuń
 22. Aj, aj , aj ciekawa intryga i jestem ciekawa czy Zayn powie jej wreszcie co się stało wtedy w tamtym barze .... :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Tak, tak, tak. Przechodzisz dalej :D
  Ahahahaa, świetny. Pisz dalej! :* @icedooor

  OdpowiedzUsuń
 25. nareszcie ! ♥ . musiałam dupe ci potruć , zebys cos wstawiła ! ale jak widze opłacało się ;d
  rozdział swietny , tylko szkoda , ze ZAYN JEST JEJ PRZYJACIELEM ! ONI MAJA BYC RAZEM !!!!czaiszz ? bo ja nie to ... wiem gdzie mieszkasz ! pamiętaj o tym ! a wiec czekam na kolejny rdz :)

  OdpowiedzUsuń
 26. dodawaj czesciej rozdzialy :)

  OdpowiedzUsuń
 27. jejku szkoda mi Zayna :c widać, że kocha Melike ale ona jakoś tego nie zauważa :/ mam wieeeeelką nadzieję ze Melike w końcu zauważy ile znaczy dla Zayna. Chcę zeby w końcu byli razem! Jakby mi przyjaciółka coś takiego zrobiła to bym jej nienawidziła do końca życia, chyba że nie kochałabym tego kogoś. Sytuacja taka jak z Melike i Harrym. Mam nadzieję ze wsystko się ułozy. A tak jakoś Nialla mało było ostatnio :c ale czekam z niecierpliwością na następny rozdział! I oczywiście ten rozdział był wspaniały! x + mała reklama xd zapraszam na moje opowiadanie o 1D dangerkeepaway.blog.onet.pl :) xx

  OdpowiedzUsuń
 28. Ja ciągle czekam na jakąś akcję pomiędzy nimi.... Znowu. Szkoda mi Malika, ale szkoda mi również Melike. Cokolwiek by nie zrobili, będzie źle... Wszystko przez Harry'ego, którego nie mogę za to winić. Życie jest po prostu skomplikowane. Czekam na następny x

  OdpowiedzUsuń
 29. Ale emocje! Trzymało w napięciu do samiutkiego końca! Czekam na następny z niecierpliwością i tym razem, błagam cię, nie każ nam tyle czekać ((:

  http://and-you-stole-my-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Dobrze jest !! ♥ mi się podoba i pisz dalej , ! 1DAgathaPayne1D

  OdpowiedzUsuń
 31. Podoba mi się ;) Tylko, proszę nie pozwól Zayn'owi cierpieć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jakoś tak to zakończyłaś, że wychodzi na to, że jeszcze niejedno wycierpi przez tą swoją miłość do głównej bohaterki... ;)

   Usuń
 32. Dokładnie. z tego co piszesz to wynika, że Zayn będzie jeszcze sługo ciepriał -.- a ja tak nie hccę ! [ badboystory.blog.onet.pl ]

  OdpowiedzUsuń
 33. Świetnie piszesz, czekam na następny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 34. ehh... od czego mam zacząc? po pierwsze kocham Twój styl pisania ♥ po drugie kocham to opowiadanie ♥ po trzecie kocham to, że Zayn kocha Melike ♥ jak wszedł Harry to aż mnie normalnie zmroziło! bałam się, że bd jakaś kłótnia, albo że Melike nie bd chciała z nim gadac, ale porozmawiali szczerze i chyba się już ułoży c'nie? :) biedny Zayn... on tak bardzo kocha Melike, czemu ona o tym nie wie? ;c chcę by byli wkońcu razem no! czekam na nn ♥ buziaki xxx @AniaBieberPL

  OdpowiedzUsuń
 35. niech Zayn nie cierpi bo umrę . ;<
  świetny blog <3 dodaj szybko kolejny!! ;-) <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak ja dawno tego bloga nie czytałam! Ale mój zapał do niego jest taki sam jak na początku! Kurde no jak jak chcę żeby ona była z Zaynem! Prosze, prosze! A tak wracając do tematu to rozdział jest genialny i nie moge się doczxekac nastepnego ;p

  OdpowiedzUsuń
 37. Super ! Ale niech Melike będzie z Zaynem bo mi się chcę płakać jak to czytam i Zayn tak cierpi ;<< czekam na kolejny (:

  @Directioner_6

  OdpowiedzUsuń
 38. No wkońcu , tyle czekałam i jest :)
  Bardzo smutny jest , szkoda mi tego Zayniątka :(
  :):)
  Czekam ... :)

  LavenderSex

  OdpowiedzUsuń
 39. no w końcu, myślałam że się niedoczekam ;) no coż ogólnie to jak zwykle super czekam na następny :]

  OdpowiedzUsuń
 40. Super :)
  Zapraszam także do siebie ---> http://foto-codzienne.blogspot.com/ zapraszam do czytania, obserwowania i komentowania wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 41. no co tu pisać...
  rozdział ocieka zajebistością jak cały blog :D


  czekam na następny

  +zapraszam do nas ;D

  http://our-love-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. zajebisty jak zawsze :D


  ZAPRASZAM DO MNIE <33
  http://uppallnightt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. woho, dodaje do ulubionych i zapraszam do siebie )
  http://lovesuucks.blog.onet.pl/ :)

  OdpowiedzUsuń
 44. masz wene! zajebisty rozdział <3 fajnie że się pogodzili :D kocham Cie <3

  OdpowiedzUsuń
 45. Po tym rozdziale - czytam to opowiadanie!
  Fajnie i lekko piszesz :>
  i zapraszam do siebie. xx

  OdpowiedzUsuń
 46. DAWAJ NOWY I TO ZARAZ NIE WIEM JAK TYLE UDAŁO MI SIĘ WYTRZYMAĆ BEZ TEJ CUDOWNEJ HISTORII BŁAGAM CIĘ NIE KOŃCZ ( JESZCZE )xx

  OdpowiedzUsuń
 47. bardzo mi się podoba i nie mogę się doczekać następnego :)
  zapraszam do czytania i komentowania u mnie

  OdpowiedzUsuń
 48. dopiero od kilku dni zaczęłam czytac twojego bloga, a już się od niego uzależniłam! Dawaj kolejną notkę!:)
  Zapraszam do mnie, może to nie jest opowiadanie o 1D, ale mam nadzieję, że się spodoba! http://imyoung.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 49. *.* !!! Umarłam <3
  czekam na 14 !!! ;**********
  i bd komentować kaaaażdy następny wpis :D:D
  <3 ~ @Maraa992
  :D:D:D:D:D:D:D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 50. No normalnie ekstra rozdział... Żal mi bardziej Zayna , zakochał się Melike tego nie widzi .. Mam nadzieję że Zayn i Melike będą w końcu razem .. Świetne opowiadanie czekam na 14 rozdział , rzymaj tak dalej .. Pozdrawiam ^______^

  OdpowiedzUsuń
 51. Świetne. Trzymam kciuki za Zayna :*
  Zapraszam
  http://onestory-onedirection.blogspot.com/
  dopiero zaczynam

  OdpowiedzUsuń