środa, 22 lutego 2012

Rozdział 11


Cisza. Przytłaczająca cisza otaczająca nas była nie do wytrzymania , ale nikt nie śmiał jej przerwać . Świadomość poczucia winy zdawała się rosnąć z minuty na minutę. Przerywały ją tylko powtarzające się regularnie westchnienia Harry'ego i częste pociąganie nosem przez Marie . Dziewczyna rozklejała się coraz bardziej. Harry chciał ją pocieszyć , ale przygniatające spojrzenie Martellie odwlekło go od tego.
Czułem się beznadziejnie . Niby to nie byłem głównym sprawcą owych wydarzeń, ale czułem się równie winny. W głowie tłukły mi siię ciągle jej słowa . Nie chciałem , żeby cierpiała . Żałowałem teraz coraz bardziej swojej decyzji . Tylko, że z drugiej strony .. Co miałem zrobić w takiej sytuacji? Z jednej strony przyjaciel ,  z drugiej darzona uczuciami dziewczyna . Teraz jednak widzę, że wybrałem źle .
Melike od paru godzin nie wychodziła z pokoju . Ignorowała nasze krzyki i prośby , przeprosiny Harry'ego i rozpaczliwe wyjaśnienia Marie . Zza drzwi nie dochodziły nas żadne dźwięki . Nie było słychać żadnych ruchów , nie było słychać płaczu dziewczyny , nie było słychać niczego . Martwiliśmy się .
Wielkim znakiem zapytania były nasze dalsze wakacje . Musieliśmy coś wymyślić - nikt nie chciał wracać do domu , mimo zaistniałej sytuacji .
- Macie jakiś pomysł ? - zapytał zimno Liam, patrząc na Stylesa i Marie . Reszta była zbyt wzburzona ich zachowaniem , aby odezwać się do nich cokolwiek . Początkowo potraktowali to nawet jako niezbyt udany żart. Z czasem dostrzegając powagę w moich słowach , wybuchła prawdziwa awantura . Pierwszy raz padły między nami przykre słowa .
- Ja .. chyba wiem, co robić . - odpowiedziała cicho Marie ,  po czym opowiedziała nam o swoim pomyśle . Zgodnie stwierdziliśmy , że był on najlepszy , jaki mogła wymyśleć .

* * *

Obudziły mnie promienie popołudniowego słońca . Grzało mnie w twarz oraz brzuch , nie dając ponownie usnąć . Spojrzałam na zegarek . Dochodziła 17.00 . Spałam prawwie 24 godziny , a mimo to wciąż byłam senna . Tabletki wywiązały się ze swojej roli .
Usiadłam . Z wolna zaczęły do mnie wracać wydarzenia z poprzedniego dnia . Ból nadal ciążył mi na sercu , ale jednak mogłam powiedzieć , że odrobinę zmalał .
Moją uwagę przykuła leżąca na ziemi pod drzwiami koperta , która musiała zostać wsunięta przez szparę pod nimi . Podniosłam ją i zaczęłam czytać .

'Przepraszam . Przepraszam cię z całego serca , za to , co zrobiłam . Za to, co oboje zrobiliśmy . Nigdy nie myślałam , że mogę być do tego zdolna , ale .. to po prostu było silniejsze ode mnie . Zakochałam się i jedyne, czego pragnęłam , to być z nim mimo wszelkich wątpliwości . Wyrzuty sumienia przyszły za późno, o wiele za późno .. Nienawidzę siebie za to, że to ukrywałam . Naprawdę przepraszam .. i chociaż cię zraniłam m nan jednak wielką nadzieję , że mi wybaczysz . Wiem , że nie chcesz mnie teraz widzieć . Ani też Harry'ego . Nie chcemy ci do końca zepsuć wakacji . Dlatego też znaleźliśmy inne mieszkanie . Jeśli .. będziesz w stanie mnie zobaczyć , błagam cię , przyjdź pod ten adres , albo zadzwoń . Muszę z tobą pogadać w cztery oczy .
Kocham cię. - Marie '

Zgniotłam od razu zapisany papier i wyrzuciłam go do kosza . Marie . Moja kochana , niezastąpiona Marie . Tak bardzo jej ufałam .. Poczułam palące łzy pod powiekami . Nie . Nie rozpłaczę się . 'Będę silna' , pomyślałam . 'Muszę być . A przynajmniej spróbuję .. '
Otworzyłam cicho drzwi i na palcach przeszłam do pokoju zajmowanego wspólnie przez moje przyjaciółki . Martellie w nim nie było . Rozejrzałam się . Faktycznie , rzeczy panny Divine zostały zabrane .  Podziękowałam w duchu Bogu , że nie będę musiała ich widywać .
Pokierowałam się do kuchni , rejestrując po drodze , że nikogo oprócz mnie nie ma. Miałam wielkie plany zjedzenia tak wielkiej ilości lodów czekoladowych , aż mnie zemdli, przez co duchowo poczuję się lepiej .
- Melike ? - usłyszałam cichy głos Zayna dobiegający zza moich pleców . A więc jednak nie byłam sama . Zamrłam z ręką na drzwiczkach od lodówki.
- Jak się czujesz ?
-  A jak myślisz ? - warknęłam ze złością . Zaraz jednak zganiłam się w duchu . On nie był niczemu winien.
- Przepraszam .. - powiedziałam więc z rezygnacją . - Przepraszam za to, co powiedziałam wczoraj . Nie panowałam nad sobą .. Ale to było dla mnie zbyt wiele .. Ja po prostu już nie daję rady .. - tym razem  nie zdołałam powstrzymać łez . Dwie słone strużki spłynęły po mojej twarzy , zatrzymując się na włosach .
Poczułam , że mnie obejmuje . Zaraz potem odwrócił mnie i spojrzał w oczy .
- Miałam być silna .. - wydukałam . - Ale nie potrafię .
- Jesteś silna . - powiedział , wycierając łzy z moich policzków . - To sytuacja cię przerosła . Nie możesz wymagać od siebie siły w takim momencie . Ale poradzisz sobie i wyjdziesz z tego . A ja ci w tym     pomogę .
- Dziękuję .. - szepnęłam , wyswobadzając się niechętnie z jego ramion . - Ale teraz .. potrzebuję tylko mocnego drinka . Parę mocnych drinków . Idziesz ze mną ?

* * *

W milczeniu szliśmy w kierunku najbliższego baru. Ukradkiem obserwowałem dziewczynę . Szła , pochylając ku dołowi zasmuconą twarz , na której jednak malowała się zacietość i coś na kształt bojowości . Nie miała racji . Była silna . Niewiele osób potrafiłoby choćby wstać po takim wydarzeniu . Ale nie ona . Miałem tylko nadzieję, że szybko się podniesie całkowicie i .. tak, zapomni o Harrym .
Weszliśmy do pubu . Kupiłem butelkę wódki, wziąłem dwa kieliszki i usiedliśmy przy jednym z najbardziej oddalonych stolików , tak , aby nikt nie mógł nam przeszkadzać . Nalałem nam po kieliszku , a brunetka od razu sięgnęła po swój i wypiła . Westchneła głośno .
Siedziliśmy dłuższą chwilę w ciszy. Cały czas patrzyłem na jej wyraz twarzy . Ona patrzyła jednak tylko tępo przed siebie , nie zdając sobie sprawy z mojego wzroku , lub po prostu go ignorując .
-Nie jestem chyba zbyt dobrym towarzyszem .. - odezwała się nagle bezbarwnych tonem . Przeniosła na mnie smutne spojrzenie . Nalała sobie kolejny kieliszek .  - Jeżeli nie chcesz tu ze mną siedzieć, to oczywiście ..
- Chcę . - przerwałem jej szybko . Nawet nie miała pojecia , jak bardzo .
Wypiła kolejkę i wybuchnęła nagłym, niepohamowanym płaczem .
- Co się ... ? - nie rozumiałem .
- Czemu ja? Czemu to tak boli? Zayn , ja nie wytrzymuję .. - położyła głowę na moim ramieniu . Odruchowo przycisnąłem ją do siebie . - Ja chyba jestem jakaś głupia , ślepa , wybrakowana .. Czy ja ..?
- Przestań . - przerwałem jej . - To nie twoja wina , że Harold zachował się jak zwykły dupek ..
- Nie obchodzi mnie Harry! - krzyknęła . Zamrugałem z niedowierzaniem wpatrując się w nią . - To znaczy .. nie chodzi mi tylko o niego ...
-  Myślałem, że go kochałaś .. że go kochasz .
- Nie.. chyba nie .. - teraz to ona się zmieszała . - ale bardzo się do niego przywiązałam . Ale moja przyjaciółka .. - przerwała , żeby wypić kolejny kieliszek . Tym razem zrobiłem to samo .
Nie kochała go . Nie kochała go, czyli ..
- To boli, że mnie zdradził . Oczywiście . Ufałam mu .. bardzo . - głos jej sie trząsł . - Ale bardziej nie mogę się pogodzić ze zdradą Marie ... Jestem beznadziejna .. - mruknęła z rezygnacją , nalewając mi do kieliszka . Wypiłem .
- Wcale nie jesteś ..
- Jestem . Nie zaprzeczaj . Całe moje życie to pasmo porażek . Same pułapki , niepowodzenia . Szkoła, rodzice, faceci ... zero wsparcia , zero akceptacji . Wszyscy zachowywali się jakbym się dla nich nie liczyła .. Udało mi się w życu tylko jedno . Mianowicie , przyjaciółki. - zaśmiała się gorzko . - Jak widać, i tutaj się pomyliłam ..
Już nie płakała. Z każdym następnym kieliszkiem śmiała się coraz głośniej. Jej twarz straciła smutny wyraz .
Alkohol miło huczał mi w głowie . Nie załowałem go sobie . Z każdą chwilą było coraz lepiej , coraz luźniej . Nie mogłem oderwać wzroku od dziewczyny. A co było lepsze - ona nie mogła oderwać go ode mnie .

* * *

Przestałam myśleć o przyjaciółce, przestałam myśleć o Stylesie . Przestałam myśleć o czymkolwiek. Procenty zrobiły swoje - to , na co czekałam . Zapomnienie . Nareszcie lepiej się poczułam . Mało powiedziane - bawiłam się świetnie . Znakomicie czułam się w towarzystwie Malika . Czemu dopiero teraz to odkryłam ?
- Chodź ! Idziemy ! - powiedziałam , wstając z krzesełka , zaraz jednak zachiwałam się . Upadłabym , ale Zayn złapał mnie i przyciągnął do siebie . Wybuchnęłam głośnym śmiechem, złapałam go za rękę i wyszliśmy na zewnątrz , zataczjąc się lekko . Powiew zimnego powietrza uderzył mnie w twarz . Mimo później pory i otaczających nas ciemności , na ulicy było nadal sporo osób .
Idać , między nami był coraz mniejszy dystans . Co chwila mulat mnie przytulał bądź przelotnie całował . Patrząc mu w oczy , wiedziałam, że na tym się nie skończy .
Ostatnią uliczkę pokonaliśmy biegiem , na jaki pozwalał nam nasz stan . Wpadliśmy do winy, a gdy tylko jej drzwi się zamknęły i ruszyła w górę , rzucił się na mnie .
Całował mnie zachłannie, tak namiętnie i jednocześnie z uczuciem , jak jeszcz nikt przedtem . Nie opierałam się - całowałam go równie mocno , dłońmi oplatając jego szyję. Z każdą chwilą byłam gotowa na więcej . Chciałam więcej .
Winda zatrzymała się na naszym piętrze . Wbiegliśmy do mieszkania i szybko zatrzasnęliśmy drzwi. Było ciemni . Czułam tylko , jak Zayn coraz bardziej się do mnie przybliża i nie mogłam opanować narastającego podniecienia .


_________________________________________
NIE , nie mam zamiaru rozwalić zespołu . NIGDY :D

byłoby naprawdę miło, gdyby wszyscy co czytają , komentowali . Potem nie wiem, kto czytał , a kto jedynie mówił, że tak :< xd

87 komentarzy:

 1. Ale się dzieje widzę:D . Super :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesaowity rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 3. ZAJEBISTY ! KURWA ONI MAJĄ BYĆ RAZEM NA ZAWSZE JUŻ XDDDDDDDD

  @hazzaconda

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku kocham twoje opowiadanie <3 Oj jestem ciekawa jak potoczy sie dalej akcja :D
  @IngaLoves1D

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaaaa. :D Świetny <3
  Czekam na kolejny, obyś dodała go już niedługo ^^

  @Fuckin_Positive

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne, tylko powiedz mi dziewczyno, dlaczego skończyłaś w takim momencie? xx Czekam na następne.

  OdpowiedzUsuń
 7. BOSKIBOSKIBOSKIBOSKI ROZDZIAŁ! MALIK I ONA, mrr, ostro, haha. CHCĘ WIĘCEJ! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytam = komentuje xd Podstawowa zasada number one ! xdd A teraz tak na powaznie to Marie przynajmniej teraz mozgu uzyla z tym innym mieszkaniem >.< Bo wczesniej jakos chyba nie potrafila -.- Ehh, nie dziwie sie, ze wszyscy sie na nich wsciekaja, ale w koncu oni sa zespolem, sa jak bracia, obrali jeden, wspolny kierunek do ktorego zmierzaja ! A ze czasem ktos nie wyrobi na zakrecie i wjedzie w nie ta uliczke co trzeba to sie zdarza, ale po to jest reszta :D Mam nadzieje, ze jakos znajda sposob, zeby sie dogadac ... wszyscy :) Ehh, alkohol leczy zlamane serce ? A kac dobija od nastepnego rana ;p Ehh, chociaz taka separacja od siebie dobrze im zrobi. A teraz ostatni punkt zaczepienia : Zayn i Melike ! NARESZCIE ... cos sie rozkreca ! xdd Hahaha, nie no, niezle z tym polecieli ! :D Zapewne im ktos przeszkodzi albo cos, ale sorry, konczyc w takim momencie ?! Nie masz serca :( xdd Czekam na kolejny ! x

  OdpowiedzUsuń
 9. no nieźle nieźle xD nie mogę się doczekać nexta ;D


  @MiSiA__lOve1D

  OdpowiedzUsuń
 10. TAK! Właśnie tak miało być! Ona z Malikiem, dokładnie tak. Ideolo!

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytam - komentuję. (:
  DZIEWCZYNO, JAK MOŻNA W TAKIM MOMENCIE ZAKOŃCZYĆ, JA SIĘ PYTAM !? Przecież .. pff.
  Ale kurde, wreszcie. < 3 Oni normalnie mają być ze sobą i koniec kropka. ;dd
  Miło, iż nasza kochana Marie napisała ten list. Dużo na pewno nie dał, ale jednak.
  Cudowny rozdział, czekam na kolejny. < 3
  @_donCasta_

  OdpowiedzUsuń
 12. Kocham Cię, rozdział jest świetny *-* Oczywiście przeczytałam i komentuję <3 Boże oni z Zayn'em pasują do siebie. Jestem strasznie ciekawa co będzie w kolejnym rozdziale ;D

  OdpowiedzUsuń
 13. ohohoho, no nieźle. :D nie spodziewałam się tego, że nagle będzie między nimi tak gorąco. *__* dawaaaj nowy! :d

  OdpowiedzUsuń
 14. kuuźwa ,jest genialnie ! czekam szybko na następne ♥ matko ,dobrze ,że ona jest z Zaynem ! jejku, czekam na następnyy oby był tak samo świetny ;D

  OdpowiedzUsuń
 15. Lubię to :) Normalnie nie wiem co mam powiedzieć :D Tak mnie zaskoczył ten rozdział :DD Zayn i Malike :D jakie to romantyczne :**
  Pozdro :D

  OdpowiedzUsuń
 16. cholernie mi się podoba. :D
  Zaskoczyłaś mnie tym rozdziałem po prostu. Ale ja i tak wiedziałam, że Malike wkońcu będzie z Zaynem nie z Hazzą. Może chodziło o imie? Nie wiem, ale wiedziałam i czekałam na nn. :D

  OdpowiedzUsuń
 17. aaaaaaaaaaaaw kocham cię ;D wziełabyś bardziej szczegułowo opisywała te ich wszystkie relacjie ;D

  OdpowiedzUsuń
 18. Haha czekalam czekalam i sie doczekalam;) Noo niech bd z nim i ze Stylesem tez niech sie pogodza juz Ooo..Swietny czekam na wiecej @Madzialena12

  OdpowiedzUsuń
 19. nie podoba mi sie ze jest " w takiej sytuacji" z Zaynem, wolalam jak byla z harrym, ale to tylko i wylacznie moja opinia :)

  OdpowiedzUsuń
 20. mam nadzieje, ze wszystko sie ułozy :x rozdział swietny czekam na nn :)x

  OdpowiedzUsuń
 21. Tak czytałam poprzedni rozdział jak zresztą wszystkie ale nie mam tu konta to wszystko :-/ i czemu czemu w takim momencie i Harol kocham to imię ;) a Zayd dziękuję ze jest taki a nie jest jest najlepszy <3<3<3 oby do następnego ;-) Maddi

  OdpowiedzUsuń
 22. AAAA, kocham końcówkę! Ja też aż się podnieciłam, eeeej! :D ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 23. aaaaaaaa!. końcówka , zdycham !!!!!!!!!!!!!!!. boże, nooo ja chceee juz następny, !!. aaa.ooo.aaaaa♥

  OdpowiedzUsuń
 24. Kurde, jestes prze prze świetna. Uwielbiam twoje opowiadanie : D

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie komentowałam do tej pory, bo zwyczajnie nie umiem tego robić xD ale czytam i mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Super rozdział:D
  Czekam na następny :p

  OdpowiedzUsuń
 27. świetnie piszesz <3

  OdpowiedzUsuń
 28. PaullaKimla_1D22 lutego 2012 08:02

  Noo! Boskie czekam na więcej :o! Wczówam sie i buduję obraz przed soba jak to piszesz i wyglada nieźle :D Jeszcze więcej i oby szybciej ! :D <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Szczerze, to ja mam nadzieję, że między Malike a Zaynem do niczego więcej nie dojdzie ;D

  OdpowiedzUsuń
 30. PaullaKimla_1D22 lutego 2012 08:03

  No właśnie co to końcówki, to strasznie mnie zdziwiła haha. ale uwielbiam takie sceny romantyczne! Niezłe było :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Ech, w chwili, gdy do przyjaźni damsko-męskiej wkracza jednostronna miłość zaczynają się kłopoty. Uważam, że nikt nie powinien mieć pretensji do Harolda czy też Marie. Przynajmniej chłopak nie nie udaje, że chce być z Meliką. To byłoby dla niej zdecydowanie bardziej bolesne. Nie ma to jak martwic się o to, co będzie z wakacjami, gdy jedna z nich przeżywa miłosne rozczarowanie... ;x.
  To normalne, że Melike czuje się rozczarowana, a zarazem oszukana. W końcu przyjaciółka ukrywała przed nią bardzo istotny fakt... Ale miłość nie wybiera. Chociaż Marie zachowała się zdecydowanie nie fair - mam nadzieję, że pewnego dnia Melike zdoła jej wybaczyć. Jej i Harry'emu. Trochę to dziwne, że się wyprowadzili z takiego powodu, ale cóż... Nie wiem czy mi się tylko tak wydaje (nie śledzę historii w końcu od początku) czy Zayn coś czuje do Melike? Tak czy siak - cieszę się, że towarzyszył dziewczynie w trudnych dla niej chwilach. Zdrada boli, bolała i zawsze bolec będzie. Zdziwiło mnie trochę to, że Melike tak nagle 'przestała' kochać Harolda... to po co z nim była? Naprawdę tego nie rozumiem. Dziwna dziewczyna. Tak, procenty zrobiły swoje... Malik całował Melike i prawdopodobnie wylądują w łóżku. Śmiem stwierdzić, że Zayn skorzystał z sytuacji, a Melike chyba nie bardzo wie, czego sama chce. Tu cierpi, tu nagle ląduje w ramionach przyjaciela Stylesa. Nie wiem czy to wina procentów, czy to z nią jest coś nie tak. Zobaczymy jak wszystko potoczy się dalej ;)
  Masz bardzo przyjemny styl pisania. Zaważyłam niewiele literówek, ale to prawdopodobnie przez to, że nie czytasz tekstu przed opublikowaniem, prawda? ;) Zdarza się każdemu. Na początku dostrzegłam jednak źle sformułowane zdanie; 'Reszta była zbyt wzburzona ich zachowaniem , aby odezwać się do nich cokolwiek .' - usunęłabym ze zdania to 'cokolwiek' i zamieniła, je np., w ten sposób; 'Reszta była zbyt wzburzona ich zachowaniem , aby cokolwiek powiedzieć'- tak by to brzmiało poprawnie.
  I to by było chyba na tyle. Jak ja nie lubię, gdy ktoś pisze 3-4 zdania na temat rozdziału, które najczęściej niczego nie wnoszą i są puste ;O. Zdziwiłam się, że masz ich praktycznie większość, bo przecież po przeczytaniu rozdziału można się naprawdę rozpisać. Mam nadzieję, że moja opinia Cię w żaden sposób nie zrazi, a doda weny do napisania kolejnego rozdziału ;) Tak w ogóle to bardzo przyjemny szablon, ach <3.
  Czekam na nowy rozdział + jeśli masz ochotę, zapraszam również do siebie na opowiadania o 1D;
  www.dotknac-marzen.blog.onet.pl ; www.zatoka-zludzen.blog.onet.pl
  Dodaje Cię do linek i proszę o informowanie mnie o nowościach. Na którymś z blogów, GG; 4648788 czy tt; @pattie_ Jak Tobie będzie wygodnie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 32. Jesteś genialna ja chce kolejny rozdział uwielbiam cie i twoje opowiadanie ;* Robi sie coraz ciekawiej ja chce jeszcze z milion takich rozdziałów iza_345

  OdpowiedzUsuń
 33. A teraz poproszę grzecznie o następny rozdział, w którym znajduję się to, o czym myślę :) Tak, grzeszny ze mnie człowiek, przyznaję. Nie moja wina, że to zboczenie rośnie wraz ze mną. Cóż, taka po prostu jestem. A tak na poważnie - w zasadzie, to tamto jest na poważnie - to chciałabym powiedzieć, że Harold to WIELKI dupek, który - muszę przyznać - postąpił w moim mniemaniu bardzo, ale to bardzo dobrze. Bo gdyby nie ta cała sytuacja z Melike, to nigdy (przynajmniej tak mi się wydaje) nie doszłoby do tego, co aktualnie dzieje się między Melike a Zaynem. Może i wykreowałaś Marie na lekką kretynkę... Może. Ja tak nie uważam. Podobają mi się kreacje, jakie dobrałaś do głównych bohaterów i nic tego nie zmieni. Ani dziwne zachowanie Melike, ani alkohol, który sprawił, że zaczęli trzeźwo myśleć. Może nie tyle trzeźwo, ani rozsądnie, co... mądrzej. Po prostu to typ opowiadania, w którym od pierwszego spojrzenia się zakochasz albo je znienawidzisz. Taka prawda. A w moim wypadku prawdą jest to, że się w nim zakochałam. Mój monolog jest do niczego, wiem o tym. Niemniej jednak czekam na następny! <3

  OdpowiedzUsuń
 34. OOoo kurwaa ! Ale będzie gorącoooo :D Dawaj następny plissssssss :)

  OdpowiedzUsuń
 35. łoooo ostro ostro na końcu.;-D w końcu oni razem.<3 aa czekam na następnyy. :) @hakamaorii

  OdpowiedzUsuń
 36. Super odcinek ;] Czekam na neexta :D
  I_Love_Harry_

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja zawsze komentuję :) Co do tego rozdziału - świetny! :D Ta końcówka ahh *-* Niektóre dziewczyny przypuszczają, że ktoś im przerwie, ale mi się wydaje, że nie ;D Za to przypuszczam, że następnego dnia Melike może mieć wątpliwości, co do uczuć Zayn'a, biorąc pod uwagę to, że byli upici. Zayn tak samo może mieć wątpliwości, no ale mam nadzieję, że w końcu uświadomią sobie, co do siebie czują i będą razem. Co do zachowania Marie to nie obwiniam jej tak bardzo jak niektóre dziewczyny powyżej. Zakochała się biedna, a w końcu miłość nie wybiera. Co prawda ukrywanie związku z Harry'm było głupie i chamskie, ale rozumiem jej motywacje. Mam nadzieję, że mimo tego co się stało pogodzą się :)
  Wyszło mi z tego komentarza takie masło maślane, za co bardzo przepraszam, no ale nie mam słów, by opisać wspaniałość tego opowiadania :D Czekam z niecierpliwością na next ♥

  OdpowiedzUsuń
 38. Fajnie, pisz dalej. - @icedooor MÓJ BLOG: www.same-mistakes-1d.blogspot.com ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 39. Super rozdział! Szkoda, że Harry nie jest już z Melike, ale jeżeli się nie kochali.... Oby ona była teraz z Zaynem... żeby byli szczęśliwi.. I już się nie obrażali XD
  wbijaj do mnie: www.wakacyjne-love-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Bardzo mi się poodoba :)
  zapraszam do siebie <3
  @wowlovely69

  OdpowiedzUsuń
 41. MATKO JEDYNA ! ooo nieee, teraz to ja cię będę dopiero poganiać o,o

  OdpowiedzUsuń
 42. K O C H A M T O !! *.*

  dawaj szybko next ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 43. yay! zakochałam się w tym rozdziale! OMG! a ta końcówka! Zayn powinien byc z Melike!!! on jest taki słodki ;) a Harry to taki głupek czekam na nn:* buziaki xxx @AniaBieberPL

  OdpowiedzUsuń
 44. Nooom, Harry to taki straszny zdrajca w tym rozdziale, ale jej przyjaciółka ;o .... nie da się tego opisać słowami. Tak bardzo chcę, zeby Zayn był z Melike ( już od 1 rozdziału, w którym się spotkali ) Mam nadzieję, ze 12 rozdział pojawi się szybko, a 11 jest perfekcyjny po prostu ;p

  OdpowiedzUsuń
 45. ROZDZIAŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH<3 Melike z Zaynem i tak powinno być <3 piękny rozdział a w szczególnościu końcówka:D już nie mogę się doczekać nn :) Ja zawsze komentuje twojego bloga i czyta bo go koocham <3

  OdpowiedzUsuń
 46. fajne,że ona będzie z Zayn'em :)
  czekam na następny ;D

  OdpowiedzUsuń
 47. końcówka oczywiście najlepsze ;)
  czekam na następny rozdział i zapraszam do siebie [tell-me-a-lie-tonight.bogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 48. jak już pisałam jedno z najlepszych:*
  eve.

  OdpowiedzUsuń
 49. Od początku chciałam, żeby oni byli razem.. Może teraz się uda? Chociaż alkohol robi swoje, więc... no zobaczymy. W każdym razie rozdział bardzo mi się podobał <3 [help-me-see] [beats-for-you]

  OdpowiedzUsuń
 50. wow! coraz lepsze te rozdziały, akcja się rozkręca! xD popłakałam się, tak realistycznie opisałaś te wszystkie emocje i w ogóle.. no super! a końcówka - awww! xX czekam na kolejny!

  OdpowiedzUsuń
 51. wow. ostatnio trafiłam na twojego bloga, nawet nie wiem jak, i jest świetny :) x

  OdpowiedzUsuń
 52. Świetny rozdział! I dobrze! Niech Melike nie bd z Harrym ! :D Tak będzie lepiej :P Czekam na next i zapraszam do mnie :) http://musicjam1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. zazwyczaj nie czytam opowiadań, sŚ dla mnie bez sensu i często są strasznie oderwane od rzeczywistości, ale..

  TOWJE OPOWIADANIE JEST GENIALNE.

  CHCĘ WIĘCEJ. NATYCHMIAST.

  OdpowiedzUsuń
 54. taaak, chce kolejny !! :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Czytam i Koniec :)
  I O Niee , w takim momencie :)
  Kocham Twojego bloga :)
  Zayn <3


  LavenderSex

  OdpowiedzUsuń
 56. Najlepszy blog , kocham twoje opowiadania ! <33 jakby co to mój tt : @1DAgathaPayne1D :) xx

  OdpowiedzUsuń
 57. No wiesz Ty co? W takim momencie żeś przerwała? Jak mogłaś?! Dawaj mi tu szybko kolejny rozdział :D
  dominikaaxoxo

  OdpowiedzUsuń
 58. nareszcie, ktoś dla niej ! czzytam ;D @kika1613

  OdpowiedzUsuń
 59. świetny ! jestem ciekawa co będzie dalej ! :)

  OdpowiedzUsuń
 60. jejciu jak ja lubię to opowiadanie <3 dodaj następny! :D @Pauljnaa

  OdpowiedzUsuń
 61. wreszcie! wiesz ile na to czekałam!? ; )
  czekam na kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 62. oh, wow. it's lovely. xd haha, rozdział.. świetny. tylko no jak zwykle przerwałaś w momencie kiedy chce się czytać dalej. xd szczerze, to miałam nadzieję, że to się kiedyś zdarzy, ale nie tak szybko.. nie mniej jednak teraz jestem jeszcze bardziej szczęśliwa. :] jeśli możesz, dodaj szybko nowy rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Czekam na kolejny rozdział! :D Naprawde świeetny blog! :D

  OdpowiedzUsuń
 64. Zajebisty.♥ czekam na kolejny rozdział.♥♥

  OdpowiedzUsuń
 65. zajebisty rozdział czekam na nn :P

  OdpowiedzUsuń
 66. suuper :D Zapraszam do mnie: 1d-tour.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 67. świetne! czekam na następny. <3

  OdpowiedzUsuń
 68. izka1D_Forever25 lutego 2012 08:26

  Jest super;-)

  OdpowiedzUsuń
 69. o boże... już się boję co oni tam będą robić . hhahhhaa ;D
  jestem bardzo ciekawa w jaki sposób nie rozpadnie sie zespół... :)
  ZAYN JEST NAJLEPSZY ! <3 I TY TEŻ <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Ja cieee . Jaki ten blog jest super <3 Czekam na następne rozdziały ; )

  OdpowiedzUsuń
 71. Świetne ! Czekam na kolejne rozdziały. Zapraszam do siebie, blog z opowiadaniem o One Direction, głównie o Harrym. ;)
  http://onebandoneloveonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Yes,Yes,Yes ! Nareszcie z Zaynem ^ mmmmm......uwielbiam twoje opowiadanie ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 73. oo boze to jest amazayn <333
  ja chce wiecej ona musi byc z Malikiem <333
  najlepsze opowiadanie jakie czytam :**

  OdpowiedzUsuń
 74. zawaliste nie mg się doczekac następnego rozdziału! <3
  kiedy bedzie można sie go spodziewać? xd
  a tak ogólnie to masz kobieto talent! ;8

  OdpowiedzUsuń
 75. Ooo..! Ja nie mogę.. jaki zajebisty rozdział! Jaram się ;)) Takk, to najlepszy blog jaki czytam.
  @AlexxAllleeexx

  OdpowiedzUsuń
 76. Niesmowite opowiadanie. Czekamy na kolejne rozdziały. Wbij na naeszego bloga: http://love-is-everywheree.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Ja nie mogę . siedzę i Czytam Twojego bloga . jedenasta wszystkie bije na głowę *________* . Zayn . od początku wiedziałam, że to jest to. a tymczasem zapraszam do mnie . [ badboystory.blog.onet.pl ] Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 78. zajebisty rozdział proszę o więcej :P
  pozdrowienia kasiula :*)

  OdpowiedzUsuń
 79. Super ! Nie mogę się doczekać następnego nn :) Zayn <3 Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Cześć! Twoje opowiadanie zostało umieszczone w największym alfabetycznym spisie opowiadań o 1D (czytaj-1d.blogspot.com). Jeżeli chcesz, aby potencjalni czytelnicy mogli jeszcze łatwiej odszukać Twojego bloga zostaw komentarz na stronie z linkiem i informacją o rodzaju opowiadania(bromance,obyczajowe,komedia,fantastyczne,dramat,kryminał,jednoparty) i głównym bohaterze (Zayn,Niall,Louis,Harry lub Liam) W czasie krótszym niż 24 godziny umieścimy Twojego bloga w spisie tematycznym, który jest codziennie przeglądany przez ponad 200 osób :)

  OdpowiedzUsuń
 81. ŚWIETNY !!! Aak mogłaś skończyć w takim momencie ?! Czekam na kolejny ;D
  @Directioner_6

  OdpowiedzUsuń
 82. OMFG . *_______* Dlaczego akurat wtedy .. w takim momencie skończyłaś . ;) >? ? ;O . Ma być kiss . mom, please ! . [ badboystory.blog.onet.pl ]

  OdpowiedzUsuń
 83. Ja czytam zawsze . Tylko nie chce mi sie pisać że czytam , więc co jakiś czas bd pisać że czytam , ale pewnie mi sie nie bd chciało , ale na pewno bd czytać ♥

  OdpowiedzUsuń
 84. uuuuu ostro:D Zayn ona hmmmm dobre polaczenie:D

  OdpowiedzUsuń